Logopeda szkolny

Poniedziałek   8:00 - 13:30

Wtorek            8:00 - 14:00

Środa              8:00 - 13:30

Czwartek         8:00 - 13:30

Piątek               8:00 - 13:30

 

 

Od maja 2002r. do października 2003r. trwała I edycja akcji "Szkoły z klasą". Wzięło w niej udział Przykładowa grafikaponad 4,3 tys. szkół, z których 3118 zrealizowało wszystkie zadania i uzyskało tytuł "Szkoły z klasą". Uroczyste zakończenie I edycji odbyło się 20 października 2003r. w Pałacu Prezydenckim

 

Przykładowa grafika

 

W roku szkolnym 2002/03 nasz szkoła również brała udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Szkoła z klasą" organizowanej przez Gazetę Wyborczą, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Aleksandra Kwaśniewskiego.

Sześć zespołów nauczycielskich wraz z uczniami cały rok pracowało nad tym, by nasza szkoła była jeszcze lepsza, bardziej twórcza i spełniała oczekiwania uczniów, rodziców i władz gminy. Do realizacji wybraliśmy następujące zadania:

  • Czy na pewno oceniamy sprawiedliwie
  • Nasz szkolny kodeks
  • Co się dzieje na świecie
  • Dostępny komputer i internet
  • Nasz szkoła w wielkiej ojczyźnie
  • Lepiej przygotować do egzaminu

Sprawozdania z realizacji tych zadań wysyłaliśmy drogą internetową. Zostały one zaliczone, a w październiku 2003 roku nasza szkoła otrzymała certyfikat.

Godziny pracy świetlicy szkolnej

Poniedziałek   11:45 – 15:45

Wtorek            11:45 – 15:45

Środa              11:45 – 15:45

Czwartek         12:40 – 15:40

Piątek              12:40 – 15:40

 

Zajęcia edukacyjne Nauczyciel Dzień tygodnia lekcja
Kółko języka polskiego  Magdalena świerczyńska środa  8
Kółko matematyczne Lucyna Siemińska piątek 7
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze Iwona Hadała czwartek 6
Zajęcia artystyczne Iwona Hadała wtorek 6
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze Mariola Janowska wtorek 5
Zajęcia z uczniem zdolnym Mariola Janowska czwartek 6
Zajęcia dydaktyczno wyrówanwcze Bożena Lajdanowicz wtorek 6
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze Bożena Szczepaniak czwartek
Kółko języka polskiego Bożena Szczepaniak piątek 6
Kółko matematyczne Agnieszka Mezglewska piątek 7
Kółko przyrodnicze Agnieszka Przybyłowska czwartek 7
Kółko wokalno - teatralne Renata Leśniak wtorek 7 i 8
Kółko języka angielskiego Elżbieta Kandefer czwartek 7
Kółko informatyczne Barbara Słaby czwartek 6
Kółko teatralno - misyjne s. Lidia Bochniak poniedziałek 8
Nauka gry na gitarze s. Lidai Bochniak piątek 7
Szkolne Koło Sportowe Maciej Ślączka poniedziałek 8
Kółko czytelnicze Beata Iwanicka środa 6
Kółko plastyczne Beata Dębiec poniedziałek 7

Więcej artykułów…