Znalezione obrazy dla zapytania konkurs ortograficzno-przyrodniczy, gifKonkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa w Głowience. W dniu 25 kwietnia uczniowie szkół podstawowych naszej gminy zmagali się w konkurencjach wymagających wiedzy z przyrody i ortografii. Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Bocianowska i Natalia Fortuna z klasy V oraz Weronika Czub i Piotr Turek z klasy VI. Uczestnicy konkursu rozwiązywali krzyżówki, pisali dyktando, układali własny tekst, popisywali się znajomością nazw geograficznych. Rywalizacja była zacięta, emocje towarzyszyły wszystkim do końca. Ostatecznie nasza drużyna zajęła III miejsce. Nagrodami były dyplomy i fajne, ciekawe książki o tematyce przyrodniczej. Zdobyta w czasie przygotowań do konkursu wiedza przyda się zapewne jeszcze nie raz tak w szkole jak i w życiu.