Regulamin korzystania z kompleksu boisk sportowych

„Moje boisko – Orlik 2012” (pobierz)

 

 

W sprawie rezerwacji proszę dzwonić w godzinach otwarcia „Orlika”

 

Animator: Tomasz Gorczyca tel. 506 346 277

Harmonogram jest dostępny na: www.miejscepiastowe.plwww.naszorlik.pl.

 

Animator

Tomasz Gorczyca  

tel. 506346277

luty 2018         „Orlik” w Miejscu Piastowym                  

W sprawie rezerwacji proszę dzwonić w godzinach otwarcia „Orlika”

PN – piłka nożna, PR – piłka ręczna, PS – piłka siatkowa, K – koszykówka, T – tenis, B – badminton,

NW – nordic walking, LA – lekkoatletyka, UH – unihokej, MP – Miejsce Piastowe, G – Głowienka

Harmonogram jest dostępny na: www.miejscepiastowe.pl, www.zespolszkolmp.net

I tydzień

II tydzień

III tydzień

IV tydzień

V tydzień

Poniedziałek

5

1700 – 2200

1800 – 1900

PN – Piastovia

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

12

1700 – 2200

1800 – 1900

PN – Piastovia

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

19

1700 – 2200

1800 – 1900

PN – Piastovia

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

26        

1700 – 2200

1800 – 1900

PN – Piastovia

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

Wtorek  

6

„Orlik” zamknięty

13

„Orlik” zamknięty

20

„Orlik” zamknięty

27

 

„Orlik” zamknięty

Środa

7

„Orlik” zamknięty

14

„Orlik” zamknięty

21

„Orlik” zamknięty

28

„Orlik” zamknięty

Czwartek    

1

1700 – 2200

1700 – 1900

PN – Piastovia

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

8

1700 – 2200

1700 – 1900

PN – Piastovia

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

15

1700 – 2200

1700 – 1900

PN – Piastovia

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

22                

1700 – 2200

1700 – 1900

PN – Piastovia

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

Piątek

2

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

9

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

16

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

23

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

Sobota

3

„Orlik” zamknięty

10

„Orlik” zamknięty

17

1000 – 2000

24

1000 – 2000

Niedziela

4

„Orlik” zamknięty

11

„Orlik” zamknięty

18

„Orlik” zamknięty

25

„Orlik” zamknięty

Animator

Tomasz Gorczyca  

tel. 506346277

styczeń 2018         „Orlik” w Miejscu Piastowym                     

W sprawie rezerwacji proszę dzwonić w godzinach otwarcia „Orlika”

PN – piłka nożna, PR – piłka ręczna, PS – piłka siatkowa, K – koszykówka, T – tenis, B – badminton,

NW – nordic walking, LA – lekkoatletyka, UH – unihokej, MP – Miejsce Piastowe, G – Głowienka

Harmonogram jest dostępny na: www.miejscepiastowe.pl, www.zespolszkolmp.net

I tydzień

II tydzień

III tydzień

IV tydzień

V tydzień

Poniedziałek

1

„Orlik” zamknięty

8

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

15

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

22

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

29         

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

Wtorek   

2

„Orlik” zamknięty

9

„Orlik” zamknięty

16

„Orlik” zamknięty

23

„Orlik” zamknięty

30

„Orlik” zamknięty

Środa

3

„Orlik” zamknięty

10

„Orlik” zamknięty

17

„Orlik” zamknięty

24

„Orlik” zamknięty

31

„Orlik” zamknięty

Czwartek    

4

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

11

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

18

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

25                 

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

Piątek

5

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

12

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

19

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

26

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

Sobota

6

1000 – 2000

13

„Orlik” zamknięty

20

„Orlik” zamknięty

27

1000 – 2000

Niedziela

7

„Orlik” zamknięty

14

„Orlik” zamknięty

21

„Orlik” zamknięty

28

„Orlik” zamknięty

Animator

Tomasz Gorczyca  

tel. 506346277

grudzień 2017         „Orlik” w Miejscu Piastowym                   

W sprawie rezerwacji proszę dzwonić w godzinach otwarcia „Orlika”

PN – piłka nożna, PR – piłka ręczna, PS – piłka siatkowa, K – koszykówka, T – tenis, B – badminton,

NW – nordic walking, LA – lekkoatletyka, UH – unihokej, MP – Miejsce Piastowe, G – Głowienka

Harmonogram jest dostępny na: www.miejscepiastowe.pl, www.zespolszkolmp.net

I tydzień

II tydzień

III tydzień

IV tydzień

V tydzień

Poniedziałek

4

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

11

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

18

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

25         

„Orlik” zamknięty

Wtorek   

5

„Orlik” zamknięty

12

„Orlik” zamknięty

19

„Orlik” zamknięty

26

„Orlik” zamknięty

Środa

6

„Orlik” zamknięty

13

„Orlik” zamknięty

20

„Orlik” zamknięty

27

„Orlik” zamknięty

Czwartek    

7

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

14

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

21                 

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

28

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

Piątek

1

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

8

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

15

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

22

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

29

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

Sobota

2

1000 – 2000

9

„Orlik” zamknięty

16

„Orlik” zamknięty

23

„Orlik” zamknięty

30

1000 – 2000

Niedziela

3

„Orlik” zamknięty

10

„Orlik” zamknięty

17

„Orlik” zamknięty

24

„Orlik” zamknięty

31

„Orlik” zamknięty

Animator

Tomasz Gorczyca  

tel. 506346277

listopad 2017         „Orlik” w Miejscu Piastowym                     

W sprawie rezerwacji proszę dzwonić w godzinach otwarcia „Orlika”

PN – piłka nożna, PR – piłka ręczna, PS – piłka siatkowa, K – koszykówka, T – tenis, B – badminton,

NW – nordic walking, LA – lekkoatletyka, UH – unihokej, MP – Miejsce Piastowe, G – Głowienka

Harmonogram jest dostępny na: www.miejscepiastowe.pl, www.zespolszkolmp.net

I tydzień

II tydzień

III tydzień

IV tydzień

V tydzień

Poniedziałek

6

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

13

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

20

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

27         

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

Wtorek   

7

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

1900 – 2100

PN – NSD

14

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

1900 – 2100

PN – NSD

21

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

1900 – 2100

PN – NSD

28

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

1900 – 2100

PN – NSD

Środa

1

   Orlik zamknięty

8

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

15

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

22

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

29

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

Czwartek    

2

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

9

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

16

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

23                  

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

30

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

Piątek

3

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

10

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

17

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

24

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

Sobota

4

1200 – 2000

1500 – 1700

NW – wszyscy chętni

11

1200 – 2000

1500 – 1700

Międzypokoleniowy mecz piłki nożnej BIALI – CZERWONI (przyjdź ubrany na biało lub czerwono)

18

1200 – 2000

1500 – 1700

NW – wszyscy chętni

25

1200 – 2000

1500 – 1700

NW – wszyscy chętni

Niedziela

5

1700 – 2000

12

1700 – 2000

19

1700 – 2000

26

1700 – 2000

Animator

Tomasz Gorczyca  

tel. 506346277

październik 2017         „Orlik” w Miejscu Piastowym                    

W sprawie rezerwacji proszę dzwonić w godzinach otwarcia „Orlika”

PN – piłka nożna, PR – piłka ręczna, PS – piłka siatkowa, K – koszykówka, T – tenis, B – badminton,
NW – nordic walking, LA – lekkoatletyka, UH – unihokej, MP – Miejsce Piastowe, G – Głowienka

Harmonogram jest dostępny na: www.miejscepiastowe.pl, www.zespolszkolmp.net

I tydzień

II tydzień

III tydzień

IV tydzień

V tydzień

Poniedziałek

30

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

2

1900 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

9

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

16

1900 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

23         

1700 – 2200

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

Wtorek   

31

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

1900 – 2100

PN – NSD

3

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

1900 – 2100

PN – NSD

10

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

1900 – 2100

PN – NSD

17

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

1900 – 2100

PN – NSD

24

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

1900 – 2100

PN – NSD

Środa

4

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

11

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

18

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

25

1700 – 2200

1730 – 1900

PN – dzieci SP

Czwartek    

5

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

12

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

19                  

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

26

1700 – 2200

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

Piątek

6

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

13

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

20

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

27

1700 – 1900

B – GAB (sala G)

1900 – 2200

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

Sobota

7

1200 – 2000

1200 – 1600

Wycieczka rowerowa

(zapisy u animatora)

14

1600 – 2000

21

1200 – 2000

1200 – 1600

Wycieczka rowerowa

(zapisy u animatora)

28

1200 – 2000

1200 – 1600

Wycieczka rowerowa

(zapisy u animatora)

Niedziela

1

1700 – 2000

8

1700 – 2000

15

1700 – 2000

22

1700 – 2000

29

1700 – 2000


PN – piłka nożna, PR – piłka ręczna, PS – piłka siatkowa, K – koszykówka, T – tenis, B – badminton,
NW – nordic walking, LA – lekkoatletyka, UH – unihokej, MP – Miejsce Piastowe, G – Głowienka

  wrzesień 2017       „Orlik” w Miejscu Piastowym
I tydzień II tydzień III tydzień IV tydzień V tydzień

Poniedziałek

1700 – 2200

4

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

11

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

18

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

25

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

1900 – 2100

PN – internat MZSP

Wtorek   

1700 – 2200

5

1800 – 1930

Gry i zabawy – dzieci SP

12

1800 – 1930

Gry i zabawy – dzieci SP

19

1800 – 1930

Gry i zabawy – dzieci SP

26

1800 – 1930

Gry i zabawy – dzieci SP

Środa

1700 – 2200

6

1800 – 1930

PN – dzieci SP

13

1800 – 1930

PN – dzieci SP

20

1800 – 1930

PN – dzieci SP

27

1800 – 1930

PN – dzieci SP

Czwartek    

1700 – 2200

7

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

14

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

21   

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

28

1800 – 2000

PN – OSP MP

1900 – 2030

B – GAB (sala MP)

2000 – 2130

PN – UG MP

Piątek

1700 – 2200

1

„Orlik”  zamknięty

8

1800 – 1930

PN – dzieci SP

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

15

1800 – 1930

PN – dzieci SP

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

22

1800 – 1930

PN – dzieci SP

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

29

1800 – 1930

PN – dzieci SP

1930 – 2130

PN – młodzież G MP

Sobota

1200 – 2000

2

1200 – 1600

Wycieczka rowerowa (zapisy u animatora)

9

1200 – 1600

Wycieczka rowerowa

(zapisy u animatora)

16

1200 – 1600

Wycieczka rowerowa

(zapisy u animatora)

23

1200 – 1600

Wycieczka rowerowa

(zapisy u animatora)

30

1200 – 1600

Wycieczka rowerowa

(zapisy u animatora)

Niedziela

3

1700 – 2000

10

1700 – 2000

17

1700 – 2000

24

1700 – 2000